Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Розміри спального місця:
- 80х190см
- 80х200см
- 90х190см
- 90х200см.
Можливі індивідуальні розміри спального місьця
Особливості комплектації ліжка Том і Джері:
+ За необхідності ліжко можна укомплектувати переднім бортом безпеки на нижній ярус для наймеших дітей.
+ Можливість дозамовити комплект шухляд під ліжко (2шт.) на вибір – комбіновані або повністю дерев’яні шухляди.
+ Навантаження на 1 спальне місце 150 кг з кроком ламелей 4см (або 180кг – крок 2,5см та 200кг при рівних букових ламелях).
+ Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко (колір не впливає на ціну).
+ Доступні інші варіанти цього ліжка:
* Двоярусне ліжко з підйомним механізмом Том і Джері
* Односпальне варіант Ліжко Моллі
* Односпальне ліжко з підйомним механізмом Ліжко Моллі з підйомним механізмом
* Трьохярусне ліжко – Ліжко Том і Джері ТРІО
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | на 7см більший від спального місця |
| Висота ліжка | 170 см (можливість збільшення висоти - 185 см) |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | нижнього - 27 см; верхнього - 117 см (зі збільшеною висотою - 132 см) |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 81- 85кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,32 - 0,35 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота захисного борта безпеки (від основи під матрац) | 40 см |
| Ліжко-трансформер | так |
| Сторона входу | зліва, права, універсальна |



